Defense Industry

İnteraktif Atış Poligonu İmalatı

İnteraktif Atış Poligonu
İmalatı

İsteğe bağlı lazer ya da gerçek mühimmat ile atış yapabilme özelliğine sahip Türkiye’nin ilk ve tek interaktif atış poligonunda göreve yönelik olarak hazırlanmış senaryolar dahilinde; sanal çatışma ortamları yaratarak taktik atış eğitimi ve keskin nişancı eğitimine imkan veren; eğitimi hızlı ve etkin değerlendirerek analizini yapan, sınırsız tekrarı ve geri besleme sağlayan bilgisayar destekli bir atış eğitim sistemidir.

Muharebe sahasının gerçek boyut ve şekillerine benzetilmiş sanal modellerin, hazırlanan senaryolar ile birlikte kullanılması ile yetenekli, deneyimli, zamanında ve doğru karar verebilen personel yetiştirilmesinin yanında, gelen konuklarımızın yakın muharebe ortamını bire bir deneyimleme imkanı olmaktadır.

Bu sayede;

  • Her türlü hava şartında eğitim veya atış faaliyeti sürdürülebilir.
  • Eğitimde düşük maliyetli sınırsız tekrar elde edilebilir.
  • Kaza risklerini en aza indirir.
  • Ambulans ve sağlık personeli bulundurma zorunluluğu ortadan kalkar.
  • En son bilişim teknolojilerinin eğitime yansıması ile oluşturulan bu sistem sayesinde; daha hızlı ve kaliteli bir atış eğitimi icra edilebilmesinin yanında eğitimin etkili ve doğru değerlendirilmesi ve denetimi yapılır.

Do you want to be the owner of the Polygon ?

Defense Industry each polygon instead of Turkey we provide services project design and implementation. Of the year adds to the experience for us and thanks to our professional staff, fastest ,highest quality, and service we have offered the safest polygons completed in different provinces of Turkey.