Defense Industry

Güvenlik Klübeleri

Güvenlik Klübeleri

  Defans Endüstri Zırhlı Güvenlik Kabinleri konusunda yurt içi ve yurt dışı resmi kurumlara hizmet vermektedir. Yapılması planlanan Zırhlı Güvenlik Kabini ile ilgili müşteri talepleri alınarak, bölge şartlarına uygun kabin modeli ve zırhlama metodu belirlenir. Müşteri istekleri doğrultusunda zırhlı güvenlik kabininin dizaynı projelendirilerek gerekli hesaplamalar yapılır ve müşteri bilgilendirilir. Zırhlı Güvenlik Kabinleri müşteri istekleri ve kullanım amaçlarına göre (BR2) – (BR7+) seviyelerinde üretilmektedir. Kurşun geçirmez kabin özellikle yüksek güvenlik gerektiren görev noktaları için hazırlanmıştır. asker ve polis güvenlik personelinin güvenli ortamda görev yapabilmeleri amaçlanmıştır. 

Kaymakamlık, valilik, bakanlık, belediyeler gibi ulusal güvenlik noktalarıyla beraber BM ( Birleşmiş Milletler ), NATO gibi kuruluşların görev aldığı riskli bölgeler için tasarlayıp ürettiğimiz zırhlı güvenlik kabini ürünlerimiz uluslararası standartlara sahiptir. Güvenlik kulübesi ürünlerimiz aynı zamanda büyükelçilik ve konsolosluk binaları, holding merkezleri, finans kuruluşları, genel müdürlük binaları, irtibat ofisleri ve bölge müdürlüklerinde kullanılmaktadır. Tamamen kurşun geçirmez donanımla üretilen ürünlerimiz yüksek güvenlikli yapı sınıfında yer almaktadır. Yapı ünitesinin tamamı vinç yardımıyla başka görev alanlarına kolayca taşınabilmektedir. Zırhlı güvenlik yapıları arasında yer alan ürünlerimizin cam ve diğer panel birleşimlerinin tamamında kurşun geçirmezlik testleri yapılmıştır.  

Do you want to be the owner of the Polygon ?

Defense Industry each polygon instead of Turkey we provide services project design and implementation. Of the year adds to the experience for us and thanks to our professional staff, fastest ,highest quality, and service we have offered the safest polygons completed in different provinces of Turkey.